ER-MYT - warszawska firma porządkowa

Nakładanie powłok polimerowo-akrylowych

Czym są powłoki polimerowe?
Jest to substancja, która w postaci płynnej ma większą rozlewność niż woda, a po związaniu się z powietrzem twardnieje na kamień nie zmieniając przy tym swojej objętości. Można powiedzieć, iż jest to pewnego rodzaju bezbarwny lakier. Różnica polega na tym, że powłoki polimerowe są bardziej płynne, dużo twardsze i dają się łatwiej "obrabiać" można je uzupełniać, polerować, bez problemu usuwać. Po za tym podczas polerowania wytwarza się temperatura dzięki której zalewają się mikrorysy powstałe w skutek eksploatacji.

Powłoki polimerowe mają na celu:

  • Utwardzenie i przedłużenie żywotności posadzki, ponieważ powłoka pokrywa hermetycznie powierzchnię podłogi nie pozwalając na wnikanie brudu.
  • Ułatwienie utrzymania efektownego wyglądu (głęboki wypolerowany połysk ułatwia konserwację).
  • Zwiększenie bezpieczeństwa dzięki antypoślizgowym właściwościom powłoki.

Stosuje się je praktycznie na wszystkich rodzajach podłóg zarówno sztucznych: winyl, płytki PCW jak i naturalnych: marmur, granit, lastryko.

Do nakładania powłok firma ER-MYT stosuje technologię i środki renomowanej amerykańskiej firmy BUTCHERS zakładającej dokładne przygotowanie (zmycie, zabezpieczenie ścian i cokołów) podłoża, nałożenie warstw wiążących podłoże z powłoką, nałożenie wielowarstwowej powłoki polimerowej oraz wypolerowanie.

CENNIK POWŁOK POLIMEROWO-AKRYLOWYCH

  • powłoki na twardych tworzywach podłogowych          8-10 zł/m² + VAT
  • powłoki na posadzkach kamiennych                                10 zł/m² + VAT
  • powłoki na schodach                                                            15 zł/m² + VAT

Przy większych zleceniach możliwość negocjacji cen!