ER-MYT - warszawska firma porządkowa

Mycie okien Warszawa- profesjonalna firma sprzątająca

Mycie okien stanowi wiodącą dziedzinę naszej działalności. Zajmujemy się tym od lat i praktycznie każdego dnia. Współpracujemy głównie z hotelami i biurowcami, ale wykonujemy również usługi na rzecz mniejszych podmiotów.

Poniżej zamieszczamy cennik mycia okien standartowych, otwieranych pionowo, składających się z nie więcej niż sześciu segmentów, które były ostatnio myte nie dalej, jak rok temu. Ceny zawierają zarówno dwu(cztero)stronne mycie szyb, jak również mycie ram, framug, parapetów oraz wszystkie prace związane z przygotowaniem.
Przy oknach bardziej złożonych cena relatywnie wzrasta, przy większych zleceniach relatywnie spada.
W przypadku mycia nie otwieranych okien technikami alpinistycznymi cena obejmuje jednostronne mycie okien/elewacji szklanych od strony zewnętrznej.

 

Myjemy wszystkie rodzaje okien: plastikowe, drewniane, aluminiowe, witrynowe, elewacyjne, przepierzenia, pojedyncze i podwójne, rozkręcane i nierozkręcane, otwierane metodami tradycyjnymi i nie otwierane - technikami alpinistycznymi, wyjmowane i nie wyjmowane, łatwo dostępne i trudno dostępne.
Wychodzimy z założenia , że nie istnieją okna, których nie jesteśmy w stanie umyć oraz warunki pogodowe, które nam w tym przeszkodzą. Myjemy okna w temperaturze od -7°C, w dzień i w nocy.

CENNIK MYCIA OKIEN

Mycie okien pojedynczych
4 zł/ m² - powyżej 50 m² powierzchni,
200 zł poniżej 50 m² powierzchni

Mycie okien podwójnych
6 zł/ m² powyżej 30 m² powierzchni,
200 zł poniżej 30 m² powierzchni

Mycie okien technikami alpinistycznymi
4 zł 50 gr / m² - powyżej 40 m² powierzchni,
200 zł - poniżej 40 m² powierzchni

Do w/w kwot doliczany jest VAT

Przy większych zleceniach i stałych umowach udzielamy korzystnych rabatów!